Jak k nám

Najdete nás v centru Brandýsa nad Labem, poblíž zámku. Adresa je: Plantáž 2526; 250 01 Brandýs n/L – Stará Boleslav.

Při příjezdu po dálnici D10 sjeďte na 10. kilometru a pokračujte do centra města, ulicemi Zápská a Královická; za zastávkou MHD zahněte doprava do ulice Plantáž.

Náhled do ulice: https://goo.gl/maps/KYuxJUqizSTswyJi8

Parkování (placené*) je možné přímo v ulici Plantáž nebo o kousek dále po pravé straně před zámkem, případně pod zámkem, v ulici Na Celné, odkud se dá jednoduše projít průchodem pro pěší areálem zámku. Ve večerních hodinách (po 17 h) lze parkovat bezplatně na Masarykově náměstí a v ulicích Riegrova nebo Slepá*. Bezplatně po celý den u vlakové zastávky (Zápská x Palachova), event. u gymnázia (J. V. Práška, J. Kožíška, Jiskrova).

(*) Info o systému parkování ve městě: https://brandysko.cz/zony-placeneho-a-rezidentniho-stani-parkovani-ve-meste/d-58886/p1=1111

Budete-li chtít využít veřejnou dopravu, doporučujeme bus PID č. 367 (Praha Černý Most – Brandýs n/L, zast. Náměstí), nebo 346 (Praha Černý Most – Brandýs n/L, zast. U soudu). Jízdní řády jsou k dispozici zde: https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/autobusy-primestske/?tab=2. Nejbližší vlakové zastávky jsou Brandýs n/L – Zápská (lokálka 074; Čelákovice – Neratovice) a Stará Boleslav (dálková trať 072; Kolín – Lysá n/L – Ústí n/L).

Pro Vaše pohodlí

Při skupinových akcích zpravidla sedíme na podlaze (podložkách, sedácích), doporučujeme proto pohodlné, spíše volnější oblečení.

V případě, že by Vám tento způsob sezení nevyhovoval, ozvěte se nám prosím, nalezneme pro Vás alternativní řešení. Děkujeme.

Pro naši společnou jistotu

Podmínky účasti na akcích se řídí aktuálně platnými nařízeními vlády a Ministerstva zdravotnictví ČR. Děkujeme.