Tibetská medicína

< JAK NA ROVNOVÁHU A ZDRAVÍ S POMOCÍ JÍDLA, BYLINEK A ÚPRAVY CHOVÁNÍ >

Tibetská medicína je tradiční léčebný systém, který se soustředí na odstranění příčin poruch v lidském těle způsobených nerovnováhou. K obnovení rovnováhy používá úpravu chování a stravovacích návyků, medikamenty na přírodní bázi a různé druhy terapií. Tibetská medicína uplatňuje celostní přístup a může tak skvěle doplňovat medicínu „západní“, zejména při řešení obtížně léčitelných chronických potíží.

Přijměte pozvání na inspirativní cestu do světa tibetské medicíny! Našim zkušeným průvodcem bude Roman Nenandl, absolvent studia tibetské medicíny u prof. Pasang Y. Arya a dr. Ven Tenzin Jangchuba, a také řady praktických workshopů k výrobě a užití medikamentů, horme terapii, masáži Kunye, baňkování či moxování.

A na jaká témata se můžete těšit?

  • Řekneme si pár slov o tom, jak vlastně tradiční tibetská medicína funguje,
  • Povíme si, co je vhodné (a proč) jíst v období léta, jak nejlépe vybrat v obchodě zeleninu a ovoce, či jaké koření můžeme využít pro posílení svého zdraví,
  • Naučíme se výrobu jednoho tradičního receptu pro zlepšení psychické pohody,
  • A představíme si zajímavé harmonizační produkty vyráběné podle tradičních tibetských receptur (~které si budete moci také odnést domů, budete-li chtít).

Bližší informace a rezervace na sophie111dragon@gmail.com nebo tel. 723 022 979. Rezervace je nezbytná, počet míst je omezen. Děkujeme.

Leták akce ke stažení

Datum

08 Srp 2020
Expired!

Čas

14:00 - 17:30

Cena

400 Kč

Umístění

Studio PlantaGea
Brandýs n/L, Plantáž 2526

Organizátor

PlantaGea
Telefon
+420 723 494 814
Email
plantagea@plantagea.cz
Webová stránka
https://www.plantagea.cz

Komentáře nejsou povoleny.